8 věcí, které vás dovedou k úspěchu

Možná budete překvapeni, ale ne mnoho úspěšných lidí tyto věci zná a plně využívá.

  1. Nadšení – je potřeba prozkoumat mnoho cest, než najdeme tu pravou. Poslouchejte své vnitřní volání a následujte své srdce. Dělejte vše s láskou.
  1. Pracovitost – je základní vstupní branou k úspěchu. Úspěšní lidé jsou věčně hravé děti a práce je baví. To, co dělá lidi skvělými, není jen talent, ale hlavně práce. Silná pracovní morálka je společným jmenovatelem úspěšných lidí. Pracovitost se vyplatí.
  1. Zaměření – dělat jednu věc dobře přináší nejen uspokojení, ale i určitý druh sebedůvěry. Musíte na začátku přemýšlet ze široka, ale nic nedokončíte, dokud se nezaměříte. Soustředění a koncentrace znamená zaměřit se na jednu věc a blokování všeho ostatního. Eliminujte rušivé elementy.
  1. Donutit se – pracovat až za hranici svých možností. Překonat stydlivost, svoji pochybnost a nejistotu, která je zároveň i hnacím motorem a stále posunuje dopředu. Nastavte si cíle, které vás donutí k pohybu, a přijměte výzvu, která vás musí i trošku děsit. Mějte termín, který vás honí, a mějte disciplínu. Využijte konkurence a neusněte na vavřínech.
  1. Nápaditost – přicházet s dobrými nápady, které pochází z každodenních problémů. Rozhlížejte se, všímejte si, naslouchejte a dávejte otázky. Půjčte si nápad a zabudujte ho do svého nového nápadu, propojujte různé věci. Chyby a selhání jsou vlastně skvělé, protože díky nim můžeme dosáhnout skutečné velkých úspěchů. Zapisujte si nápady, jako to dělají úspěšní lidé
  1. Zdokonalit se – zdokonalovat sebe a to co děláte. Být dobrý v tom, co děláte, stále se zlepšovat a zaměřit se na to být nejlepší a dělat nejlépe jak umíte. Trénujte a opakujte. Soustřeďte se na své silné stránky.
  1. Pomáhat – pomáhejte druhým a snažte se být užitečný. Dává vám to štěstí, uznání, přínos, důležitost, spokojenost. Pomoc druhým je způsob, jak lidé skutečně zbohatnou.
  1. Vytrvalost – buďte vytrvalí i přes selhání, odmítnutí a fobii ze strachu. Nikdy to nevzdávejte, neustupujte a nedívejte se zpátky. Úspěch je nikdy nekončící cesta.

Ne každý je v životě úspěšný, hned, ale každý může být!

Stačí se rozhodnout a vytrvat. Na této cestě k úspěchu je možné využít i služby kouče. V NLP existují techniky, které mohou pomoci i k vašemu úspěchu. Chcete vědět jak na to?

Více o: Jarka Dvořáková

NLP koučka se zaměřením na odstranění bloků, strachů, omezujících přesvědčení a nežádoucích emocí. Posílení sebevědomí a motivace v životě. ▬▬▬ Adresa: Praha 6 - Řepy ▬▬▬ Tel.: 607 506 606 ▬▬▬ Email: jarka.dvorakova@hotmail.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..