Access bars terapie: Jak funguje tato technika uvolňování bloků energie

Access bars terapie je jednou z nejnovějších technik uvolňování bloků energie. Tato technika využívá speciálních bodů na hlavě, které jsou spojeny s různými oblastmi našeho života. Při této terapii se na tyto body lehce tlačí, což má za následek uvolnění bloků a zlepšení celkového stavu organismu.

Jak tedy Access bars terapie funguje? Tato terapie vychází z předpokladu, že naše tělo je schopno sama se léčit. Pokud jsou však v našem těle nějaké bloky energie, tato schopnost je oslabena. Tyto bloky mohou mít různé příčiny, například stres, psychické traumata nebo nevhodné myšlenkové vzorce.

Při Access bars terapii se tedy pracuje s těmito bloky energie. Terapeut se zaměřuje na určité body na hlavě, které jsou spojeny s různými oblastmi našeho života, jako jsou například finance, vztahy, zdraví či sebevědomí. Na tyto body se lehce tlačí, což má za následek uvolnění bloků.

Během terapie se klient cítí velmi uvolněně a mnoho lidí popisuje, že se jim po terapii zlepšila kvalita spánku, zlepšil se jejich vztah k sobě i k druhým a zlepšila se jejich celková nálada. Access bars terapie je tedy vhodná pro všechny, kteří chtějí zlepšit svůj život a uvolnit své bloky energie.

Pokud máte pocit, že máte nějaké bloky energie, které vám brání v plné životní pohodě, může být tato terapie pro vás vhodná.

A pokud máte pocit, že máte v hlavěš nějaké myšlenkové bloky, mohlo by vám pomoci NLP. Podívejte se, na co jsou NLP techniky vhodné a případně zvažte online kurz NLP, kde se naučíte efektivně pracovat s myslí a neužitečnými myšlenkovými vzory.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..