EFT terapie a její úžasné účinky na naše tělo a mysl

EFT terapie je technika, která může sloužit k uvolnění stresu, úzkostí a dalších negativních emocí. EFT (Emotional Freedom Techniques) je jednoduchá, ale účinná technika, která se zaměřuje na příčinu emočních problémů a zároveň na fyzickou úlevu od bolesti. Eft terapie využívá akupunkturu, hlubokého dýchání a afirmace, aby se člověk vymanil z negativních myšlenek, pocitů a návyků, které ho omezují.

Když používáte EFT, začnete mít lepší vhled do svého nitra a začnete lépe vnímat své emocionální potřeby. Eft terapie pomáhá lidem uvědomit si své emocionální stavy a zaměřit se na jejich odstranění. Pomáhá zmírnit napětí, úzkost, smutek a další negativní emoce. Eft terapie také pomáhá lidem lépe se vypořádat s jejich starými traumami a začít najít novou cestu k uzdravení.

Eft terapie má pozitivní dopad na naše tělo i naši mysl. Naše tělo je silně ovlivněno naším emocionálním stavem. Když jsme stresovaní nebo depresivní, naše tělo se začne zasekávat a naše svaly se stáhnou. Eft terapie pomáhá relaxovat tělo a uvolnit napětí.

Eft terapie také pomáhá lidem změnit jejich myšlení a názory na sebe. Umožňuje lidem nahlédnout do svých myšlenek a pocitů, aby se mohli lépe vypořádat se svými starými traumami a naučit se novým pozitivním způsobům myšlení. Také pomáhá lidem nalézt vnitřní mír a uvolnit zablokované emoce, které se mohou projevovat jako stres a úzkost.

Eft terapie je účinná terapeutická technika, která pomáhá lidem dosáhnout duševního zdraví, fyzického zdraví a emočního uvolnění. Eft terapie je prostředkem pro uvolnění stresu, úzkosti a dalších negativních emocí a pomáhá lidem nalézt vnitřní mír a sílu.

Pokud nemáte poblíž nikoho, kdo by vás technikou EFT provedl, můžete na uvolnění nahromaděných negativních emocí použít NLP techniku Časové osy, kterou se naučíte v online kurzu Kouč NLP. Osvoboďte se od negativních emocí právě teď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..