Kamila Slavíčková

Kamila Slavíčková

Certifikovaný kouč

Provozovna: Karlova 7, Brno
Tel.: 608­ 412­ 204
Email: k.slavickova@volny.cz
Web: www.kaicentrum.cz

KDE KONČÍ TERAPIE, ZAČÍNÁ KOUČINK

Jako poradce pracuji s klienty již více než 17 let. Při své práci používám různé techniky. Techniky neurolingvistického programování (NLP) jsem zařadila do své praxe v roce 2015, kdy jsem se oficiálně stala NLP koučem.

Velký dík i uznání chci věnovat manželům Michaličkovým, kteří pro nás zajistili certifikaci u Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.  Již tento samotný fakt vypovídá o kvalitě a perfektním zpracování vzdělávacího systému NLP. U manželů Michaličkových, jsem ocenila nejen profesionální vedení, ale také jejich osobní přístup.

Mým celoživotním cílem je pomáhat lidem k úspěchu, vyšším finančním příjmům, vyrovnanosti, sebevědomí i zdraví. Práce mě nejvíce baví, když vidím okamžitý výsledek a slyším pozitivním zpětnou vazbu, což mi práce s technikami NLP poskytuje. NLP mi přineslo hluboký vhled do mé dosavadní praxe.

Výsledkem mojí a Vaší práce je odstranění vnitřních bloků, zatěžujících emocí, nefunkčních vzorců chování, systémů přesvědčení atd…a nahrazení na míru šitým programem, díky kterému můžete mít spokojené vztahy, vynikající pracovní výsledky, zdravé tělo i klidnou mysl.

S NLP můžete přestat zkoušet, co zabere na Váš problém.

Tam kde končí terapie, tak NLP techniky otvírají dosud nevídané možnosti

Napsala jsem pro vás:

Více o: Kurzy NLP

Akreditovaný a certifikovaný výcvik NLP koučů mezinárodní organizací NLPEA.