Kateřina Krumphanzlová

NLP kouč a terapeut
Mobil: +420 721 385 430
Email:  katerina@katerinakrumpi.cz
Web: www.katerinakrumpi.cz
Oblast: Karlovy Vary

Jsem milující máma tří děti, jsem milující žena, a přesto nepovažuji za sobectví věnovat se sama sobě a nejít sama proti sobě. Nebylo to jednoduché, než jsem to pochopila. Právě moje pády na dno mi v tom nakonec nejvíc pomohly. Překážky se nám nestavějí do cesty, aby nás zastavily, ale aby nás posunuly vpřed.

Pomocí různých koučovacích stylů, otázek a technik, pomáhám klientům naleznout optimální cestu, která jim v životě bude dlouhodobě přinášet ty nejlepší výsledky. Společně aktivujeme vlastní skryté zdroje a vnitřní potenciál, odstraníme omezující přesvědčení. Při práci s traumaty a fobiemi jsou používány různé terapeutické techniky. V závislosti na tématu a použitých technikách jsou některé změny okamžité, některé nastávají v následujících dnech či týdnech. Komplexnější a hlubší témata vyžadují více sezení, po každém z nich se cítíte lépe a sami sledujete své pokroky. Není přitom třeba na sobě tvrdě pracovat celé roky.

Používané techniky:

  • Koučink NLP – neurolingvistické programování, založeno na bázi práce s podvědomím.
  • EFT nebo-li terapie emoční psychologie, poklepávání bodů na meridiánové dráze s cílem uvolňování emocí (akupunktura bez jehel).
  • Práce s kvantovou vlnou a kyneziologickým svalovým testem, odstraňování uvězněných emocí

Více o: Kurzy NLP

Akreditovaný a certifikovaný výcvik NLP koučů mezinárodní organizací NLPEA.