Mgr. Jindriška Chaloupková

_MG_3334Odjakživa mě bavilo dívat se na věci z jiných úhlů a tím objevovat nové možnosti. Nyní je jiný úhel pohledu moje obchodní značka a učím to i Vás na Vaší cestě k jedinečnosti a uvědomění si sebe sama. Jsem certifikovanou koučkou NLP – Neurolingvistického programování.

Vystudovala jsem práva a v právnické profesi jsem pomáhala mnoho let lidem na cestě za spravedlností. Propojením svých profesních zkušeností jsem objevila svou jedinečnou cestu.

Jako koučka jsem absolvovala akreditovaný výcvik pod NLPEA – Kouč NLP a NLP Praktikant, akreditovaný výcvik CPC u Coachingworld, kurzy s tématikou osobního rozvoje (Jak rozpoznat a bránit se manipulaci, Redukce stresu a strachu, Time management IV. generace, Brillant Brain – paměťová a emoční inteligence, etika chování ).

Mohu vám pomoci s jakýmikoliv tématy osobní, vztahové či pracovní roviny, např. posílení sebevědomí, sebejistoty, sebelásky, radosti do života, motivace v životě, změny profese, tvorby vizí a projektů, s odstraněním negativních emocí a posílením pozitivních emocí, odstraněním negativních zážitků, omezujících přesvědčení o sobě, fobií, apod.

Vítám každé vaše další téma a ráda se stanu průvodcem na vaší cestě za změnou.

Telefon: 774 441 445
Email: chaloupkova.jindriska@gmail.com
Web: www.jchaloupkova.cz
Adresa kanceláře: Rybnická 56, Brno

Publikuji:

Více o: Kurzy NLP

Akreditovaný a certifikovaný výcvik NLP koučů mezinárodní organizací NLPEA.