Projasnění vztahů

V poslední době se na mě hojně obracíte se vztahovými tématy

  • Mám zůstávat v nefungujícím vztahu s mužem?
  • Jak mám komunikovat s mým synem, aby to pro oba bylo přijatelné?
  • Jak se mám chovat k ženám?
  • Jak mám předejít hádkám se svou ženou?

NLP pomáhá podívat se do vašich vztahů a lépe je pochopit skrze pozici Vnímání. Díky této technice zjistíte, co se tomu druhému odehrává v jeho hlavě, jaké má postoje. Vnímáte, co ten druhý vidí, co slyší, co cítí. A především pochopíte, jaký hlubší smysl jeho chování má.

Získáte tím větší nadhled ve vztahu, odosobníte se od některých věcí, přestanete si vytvářet domněnky,….uleví se vám ….

Nemusíte hned dotyčného milovat, ale můžete jej respektovat.

Já osobně si vždy toho druhého představuji s velkým baťohem na zádech. A věřte, že každý z nás jej nosí a má tam nastřádány rodinné vzorce a zátěže, zkušenosti, rány, bolesti, nezpracované negativní zážitky. Je jen na nás, jak dokážeme svůj baťoh vyprazdňovat, protože najednou pochopíme, že je už fakt hodně těžký, bolí nás záda a přece není potřeba v něm tolik toho nosit.

A jak pomohla pozice Vnímání klientce, která řešila nefungující komunikaci se synem?

Najednou uviděla, že její syn je jen velmi citlivé a extrémní zrdcadlo klientčina chování. Že pokud dojde k vyhrocené hádce, má se klientka ptát sama sebe Proč? Protože je to jen a jen o ní. Postačilo pochopit, že syn se cítí nedoceněný v domácím prostředí, že prahne po samostatnosti a úspěchu, má úžasné organizační schopnosti. Klientka našla oblast mimo domácí prostředí, v rodinné firmě, kde by syn mohl realizovat své organizační nadání a tím se cítit uznávaný. Navíc mezi nimi zavedla pravidelné hovory u kávy o rodinné firmě. Syn získal, po čem toužil a komunikace se zklidnila.

Přeji vám nejen v tomto adventním čase jen co nejjednodušší vztahy založené především na úctě, respektu, pochopení a přijetí.

Více o: Jindřiška Chaloupková

NLP koučka se zaměřením na témata osobní, vztahové či pracovní roviny, např. posílení sebevědomí, sebejistoty, sebelásky, radosti do života, motivace v životě, změny profese, tvorby vizí a projektů, s odstraněním negativních emocí a posílením pozitivních emocí, odstraněním negativních zážitků, omezujících přesvědčení o sobě, fobií, apod. ▬▬▬ Adresa kanceláře: Rybnická 56, Brno ▬▬▬ Tel.: +420 774 441 445 ▬▬▬ Email: chaloupkova.jindriska@gmail.com ▬▬▬ Web: www.jchaloupkova.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..