Putování v čase v NLP

NLP je někdy opravdu dobrodružství. Hojně u svých klientů využívám cestování po časové ose. Co že to je ta časová osa? Předpokladem je, že vlastníte podvědomí. Jednou mi klientka tvrdila, že nic takového nemá. Buďme si jisti, máme to všichni.

V podvědomí jsou uchovány všechny informace, které jsme zachytili v průběhu života, přes dětství, okamžik narození, početí, přes vzpomínky a zkušenosti i minulých generací. Ano, mnoho z vás jistě namítne, že nevěří na minulé životy a podobné nesmysly. TO ani nemusíte. Jen se stačí rozhlédnout ve své rodině a okolí, které vzorce chování a příběhy se v rodinách opakují. Proč se v některých rodinách opakuje alkoholismus, jinde si ženy berou násilnické muže nebo jsou po generace znovu a znovu zadlužení.

Ale vraťme se k  časové ose. Pokud tedy vlastníte ono zmíněné podvědomí, můžete začít cestovat.

Proč je to pro vás užitečné? Protože časová osa odstraní negativní emoce, které nám mohou blokovat energii v současnosti a tvořit nepříjemné stavy.

Časová osa také odstraní omezující přesvědčení, která si o sobě vytváříme. Konkrétně mám na mysli výroky typu, to nedokážu, nejsem dost dobrý, nedokážu se správně rozhodnout, to si nemůžu dovolit, nikdy nenajdu dobrou práci, nemůžu mít kvalitního partnera. Napadá vás ještě něco?

A myslíte si, že je pro vás užitečné, takové negativní emoce a negativní vzorce chování vláčet s sebou na své cestě? Přetěžovat si jimi hlavu a tím ztrácet svou životní vitalitu a energii?

Kdo pochopí, že to pro něj rozhodně užitečné není, nic mu již nebrání vydat se na dobrodružnou pouť do své minulosti. A pro větší pohodí a bezpečí může letět třeba v balońu nebo na čemkoliv jiném, co ho napadne a klidně si s sebou vzít i nějakého průvodce, ochránce, rádce. Vaši fantazii a potřebám se meze nekladou.

Až nalezne událost, kde mu bylo ublíženo či se rozhodl nerespektovat sám sebe, hledá Ponaučení.

Jedině Ponaučení jsou pro něj důležitá na jeho další cestě. Jen Ponaučení dokážou negativní emoce a negativní přesvědčení rozpustit.

A kam nás cesta zavede? To už je hodně různé.

Tak například s panem Jiřím jsme řešili jeho stavy smutku a to že se neumí radovat ze života a tuto radost předat i své rodině. Vnímal, že po celou dobu v rodině je jako by duchem nepřítomen . Po časové ose jsme se dostali do doby jeho jednoho roku, kdy byl sice obklopen rodinou, ale nikdo o něj nejevil zájem a byl úplně sám. Našel si za pomocí svého ochránce Ponaučení, která zcela emoci smutku rozpustila. A výsledek? Kromě jiskry do života a lásky k sobě shodil i svá přebytečná kila.

Už mi věříte, že NLP je velké dobrodružství?

Ráda se s vámi vydávám na tuto cestu a ještě raději uvidím úlevu ve vašich očích, když zmizí omezení a rozpustí se bloky vytvořené z negativních emocí a potlačených křivd.

Těším se na vás

Více o: Jindřiška Chaloupková

NLP koučka se zaměřením na témata osobní, vztahové či pracovní roviny, např. posílení sebevědomí, sebejistoty, sebelásky, radosti do života, motivace v životě, změny profese, tvorby vizí a projektů, s odstraněním negativních emocí a posílením pozitivních emocí, odstraněním negativních zážitků, omezujících přesvědčení o sobě, fobií, apod. ▬▬▬ Adresa kanceláře: Rybnická 56, Brno ▬▬▬ Tel.: +420 774 441 445 ▬▬▬ Email: chaloupkova.jindriska@gmail.com ▬▬▬ Web: www.jchaloupkova.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..