Režisérem vlastního života

Příběh paní Evy z Třebíče vypadal donedávna na natočení dramatu s názvem „Co všechno může žena vydržet od muže“. Paní Eva vydržela. Nezpracované a potlačené negativní emoce se vkrádaly pozvolna a postupně do její mysli a začaly plnit šuplíčky podvědomí. A tak, jak to u oběti psychického násilí bývá, paní Eva ani nepostřehla, že je již v mysli přeplněno.

Co udělala mysl a tímto emočním stavem? Projevila se na těle vážnou srdeční vadou.

Když jsem paní Evu potkala, měla za sebou jednu operaci srdce a čekala ji druhá. Nemoc jí zastavila a doslova donutila zamyslet se nad svým dosavadním životem a nad sebou. Paní Eva si již uvědomovala, že nechce dále hrát roli oběti, naopak chce kráčet po nové cestě a stát se tím nejlepším režisérem vlastního života.

Nabídla jsem paní Evě pomoc při čištění její mysli prostřednictvím koučovacích technik a technik změny NLP. Bylo potřeba postupovat jemněji, po malých krůčcích, nejprve se dostat z mínusových stavů na start – k zodpovědnosti za sebe sama. V počátcích koučovacích sezení jsme řešily spíše praktické věci spojené s chodem firmy paní Evy v době jejího dalšího nemocničního pobytu. Také bylo nezbytné ošetřit aktuální emoce spojené s druhým nástupem do nemocnice. Díky technikám NLP (neurologické úrovně, pozice vnímání, integrace částí, generátor nového chování) získala paní Eva jiný pohled na věci. Její emoční skříň se začala pozvolna třídit, vyprazdňovat, urovnávat.

Teprve po návratu z nemocnice jsme začaly odbourávat omezující přesvědčení o sobě – jako vypadám hrozně, nemám žádné sebevědomí, jsem nejistá – technikou submodalit a dále rozpouštět negativní emoce – vztek, smutek, strach, emocionální bolest a pocit viny – skrze časové osy.

Pozvolna začínám vnímat, že se setkávám s novou ženou –  sebevědomou, sebejistou matkou a podnikatelkou, která s nadhledem režíruje svůj životní film a hlavně UŽÍVÁ SI TO !!!

Více o: Jindřiška Chaloupková

NLP koučka se zaměřením na témata osobní, vztahové či pracovní roviny, např. posílení sebevědomí, sebejistoty, sebelásky, radosti do života, motivace v životě, změny profese, tvorby vizí a projektů, s odstraněním negativních emocí a posílením pozitivních emocí, odstraněním negativních zážitků, omezujících přesvědčení o sobě, fobií, apod. ▬▬▬ Adresa kanceláře: Rybnická 56, Brno ▬▬▬ Tel.: +420 774 441 445 ▬▬▬ Email: chaloupkova.jindriska@gmail.com ▬▬▬ Web: www.jchaloupkova.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..