RTT terapie: Co to je a jak se liší od jiných terapií?

RTT terapie, neboli Rapid Transformational Therapy, je relativně nová metoda terapie, která kombinuje prvky hypnózy, psychoterapie a kognitivně-behaviorální terapie. Tato terapie se zaměřuje na odstranění bloků a limitujících přesvědčení, které brání jednotlivcům dosáhnout svých cílů a naplnit svůj potenciál.

Čím se RTT terapie liší od jiných terapií?

Jedním z hlavních rozdílů RTT terapie oproti jiným terapiím je rychlost. Terapeuti, kteří používají tuto metodu, tvrdí, že již během jedné terapeutické seance lze dosáhnout výrazného zlepšení. To je možné díky hlubokému stavu hypnotického transu, který umožňuje přístup k podvědomí a odhalení kořenové příčiny problému.

Dalším rozdílem je, že RTT terapie se zaměřuje na odstranění limitujících přesvědčení, které vznikly v minulosti. Terapeuti využívají techniky, které umožňují klientům překonat traumata, negativní zážitky a bloky, které jim brání být spokojenější a úspěšnější.

Jak funguje RTT terapie?

RTT terapie se skládá z několika kroků. Prvním krokem je seznámení terapeuta s klientem a jeho problémy. Terapeut poté klientovi vysvětlí, jak terapie funguje a co může očekávat.

Druhým krokem je indukce hypnózy, která umožní klientovi dostat se do hlubokého stavu transu. V tomto stavu klientovi terapeut klade otázky, které mu pomáhají odhalit kořenovou příčinu jeho problému.

Poté terapeut navrhne klientovi nová pozitivní přesvědčení, která nahradí limitující přesvědčení. Tyto nová přesvědčení jsou opakovány, aby se staly pevnou součástí klientova podvědomí.

Posledním krokem je poskytnutí rady a podpory klientovi, aby mohl využít nové pozitivní přesvědčení a dosáhnout svých cílů.

Pokud hledáte rychlou a efektivní terapii, která vám pomůže překonat bloky a limitující přesvědčení, RTT terapie může být pro vás tou správnou volbou. Je důležité najít kvalifikovaného terapeuta, který vám poskytne profesionální a kvalitní služby.

Případně můžete také využít NLP techniky pro práci s časovou osou a hypnózu, kterou najdete v kurzu Praktikant NLP. Naučte se NLP efektivně používat v online kurzu NLP a zbavte se omezujících přesvědčení a limitujích bloků v podvědomí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..