Matrix v hypnóze

Co má Matrix společného s hypnózou?

Je o našem vnímání a o tom, že naše vnímání je jen naší projekcí.

Jak si to naprojektujeme, tak to budeme mít. Pokud budeme do své mysli projektovat jen samé negativní věci, zřejmě v takovém negativním duchu se ponese celý náš život. Pokud však budeme do své mysli projektovat pozitivní a užitečné myšlenky, staneme se skvělým režisérem úspěšného filmu, ze kterého budeme mít jen ty nejlepší pocity.

Co to je hypnóza?

Je to stav hluboké relaxace, odpočinku či transu, díky kterému vstoupíme z úrovně vědomí do úrovně podvědomí. Tam můžeme trvale přijmout svou novou projekci, novou realitu, nové pozitivní vzorce myšlení a chování, či přesvědčení o sobě.

Jak se do hypnózy vstupuje neplánovaně?

Do hypnózy vstupujeme, aniž si to uvědomujeme, denně. Například tím, že se nad něčím hluboce zamyslíme, nebo že řídíme auto a ani nevnímáme, jak jsme se na dané místo dostali. Vrcholoví sportovci se například tak soustředí na zápas, že ani nevnímají bolest, kterou jim způsobí zranění.

A jak do hypnózy vstoupit plánovaně?

Za pomocí hypnotizéra, který vám pomůže uvolnit se nejprve fyzicky a poté mentálně.

Při hypnóze je naše mysl tak uvolněná, že paradoxně je schopna lépe zacílit a soustředit se na určitou událost, informaci či změnu a pracovat s ní.

Hypnótizér vám pak pomůže do vaší mysli vložit pro vás užitečné a pozitivní vzorce chování a myšlení, které vy sami definujete.

Co je potřeba mít na paměti?

  • Nic není špatně. Správně je jen to, jak to chcete vy.
  • Vaše podvědomí je chytré a dokáže vyhodnotit, jakou informaci přijme, protože zrovna ta informace je pro vás užitečná a správná.
  • Řídíte si to jen my sami. Jen vy jste kontroloři vaší mysli. Jen vy sami máte nad vaší myslí moc.
  • Každá hypnóza je sebehypnózou – jak hluboko se pustíte do spojení s podvědomím je jen na vás. Pokud nebudeme plnit instrukce hypnotizéra a nedovolíte vaší mysli uvolnit se, zřejmě žádná změna ve vašem životě nenastane. Je to jen na vás.

Chcete si vytvořit svůj nový Matrix? Vstupte se mnou do hypnózy, kde se ráda stanu vašim podporovatelem a průvodcem.

Více o: Jindřiška Chaloupková

NLP koučka se zaměřením na témata osobní, vztahové či pracovní roviny, např. posílení sebevědomí, sebejistoty, sebelásky, radosti do života, motivace v životě, změny profese, tvorby vizí a projektů, s odstraněním negativních emocí a posílením pozitivních emocí, odstraněním negativních zážitků, omezujících přesvědčení o sobě, fobií, apod. ▬▬▬ Adresa kanceláře: Rybnická 56, Brno ▬▬▬ Tel.: +420 774 441 445 ▬▬▬ Email: chaloupkova.jindriska@gmail.com ▬▬▬ Web: www.jchaloupkova.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..